درباره ما

مسعود سلیم تحت نام تجاری ایران الکتروتکنیک در سال 1352 با هدف استفاده از فناوری های برتر شروع به طراحی و تولید هیتر‌های میکایی کرد.

با گذشت زمان و رویارویی با نیاز‌های جدید، این مجموعه فعالیت خود را در راستای تامین نیاز مشتری ادامه داد و در سال 1368 هیتر الکتریک سلیم توانست دامنه محصولات خود را از تک محصول هیتر‌های میکایی به متنوع‌ترین و جدیدترین محصولات نظیر: هیتر‌های سرامیکی، هیتر های فشنگی، هیتر‌های نازل، هیتر های فلنچ و... ارتقاء بخشد.

این مجموعه در سال 1384 با استفاده از ماشین‌آلات صنعتی و فناوری روز دنیا وارد عرصه طراحی و ساخت ترموکوپل شد، با تکیه بر دانشِ حاصل از تحقیقات توانست محصولاتی با کارآیی بهتر، عمر طولانی‌تر و قیمتی مناسب‌تر از نمونه‌های خارجی خود تولید کند و گام بزرگی در این صنعت بردارد.

در نهایت، سال 1400 هیتر الکتریک سلیم به مبنا حرارت آسیا تغییر نام داد که امروزه در زمره تولیدکنندگان پیشتاز در ساخت المنت های برقی صنعتی، خانگی و آزمایشگاهی می‌باشد.

رویکرد مبنا حرارت آسیا​

مبنا حرارت آسیا با به کار گیری سیستم مدیریت کیفیت و کنترل کیفی محصولات خود در پی بالا بردن میزان کیفیت و  در نتیجه افزایش رضایت مشتریان خود می‌باشد.

استفاده از فناوری‌های برتر و روش‌های نو آورانه تولید که هدف موسس مجموعه می‌باشد، با گذشت نیم قرن همچنان در ساختار مجموعه حفظ می‌شود تا بتوانیم با توسعه روش‌های نو آورانه تولید راه حل‌های کارآمدتری برای نیاز شما طراحی کنیم.

گواهینامه ایزو 9001
اولین مجوز مبنا حرارت آسیا

ساعات کاری
شنبه تا پنج شنبه | 9 تا 17